Psiko-Teknik Değerlendirme

Sürücülerde güvenli araç kullanmak için temel olarak bulunması gereken algı, dikkat, hafıza, muhakeme yeteneği, hız-mesafe tahmini gibi zihinsel özelliklerinin;

Psiko-Teknik Kimler Almalıdır

Ticari araç kullanan kişiler her 5 yılda bir yetkili psikoteknik merkezinden sağlık olduğunu gösteren psikoteknik değerlendirme raporunu almalıdır. 

Psiko-Teknik Amacı Nedir ?

Zihinsel Yetenek ve Beceriler


Ümraniye SRC

Ümraniye SRC, alanında önde gelenlerden biridir. Profesyonel öğretmenleri, teknik altyapısı ve etkin programlarıyla fark yaratmaktadır. ümraniye src, araç sürücülerinin ihtiyacı olan belgelerle ilgili bilgi ve eğitimleri vermektedir. Otomobil, otobüs, motosiklet ve tüm araçlar için gereken teknik donanımlara sahip olarak çalışmaktadır. Ümraniye Psiko-Teknik değerlendirme yöntemlerini yasalara uygun olarak yapmaktadır. ümraniye src fiyatı en düşük maliyetle kursiyerlere yansıtılmaktadır. Sehsuvarsurucukursu.com.tr adresiyle her an iletişim kurarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

Ümraniye SRC Kursu

Ümraniye ve çevresinde yüksek kalite ve güvenli eğitimleriyle tanınan Şehsuvar ümraniye sürücü kursu uzun yılların deneyim ve tecrübesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. ümraniye src kurs ihtiyacınızı hemen bildirebilir program yapabilirsiniz. ümraniye piskoteknik değerlendirme sistemi yasalar çerçevesinde uygulanarak toplumsal fayda sağlamaktadır. Ehliyetini bir şekilde askıya aldıran sürücüler ehliyetini geri alabilmek için ümraniye piskoteknik değerlendirmeye tabi tutulmalıdır.

Psikoteknik değerlendirme raporuna, ticari araç sürücülerinin sahip olması gerekmektedir. Ayrıca ehliyet iadesi gereken durumlarda da kişiler psikoteknik değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. ümraniye src fiyatı güncellenerek taksitli ödeme olanaklarıyla yansıtılmaktadır. Psikoteknik raporunun, Psikoteknik değerlendirme merkezinden alınması gerekmektedir. Sürücü adayları en kolay ve doğru tekniklerle geliştirilerek kısa sürede ehliyetini alabilmektedir. Bu konuda en güvenli ve yakın destek adresiniz, sehsuvarsurucukursu.com.tr günün her saati bilgi ve destekçiniz olarak çalışmaktadır. 

Müşteri Temsilcisi

Şehsuvar Sürücü Kursu ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

14:18:07
Görüşmeyi Başlat