Ehliyet Randevu

Ehliyet Randevu

Diğer bütün resmi evraklarda olduğu gibi ehliyet randevu sistemi de e-devlet üzerinden açılmaktadır. Bu durumun nedeni sürücü belgelerinin artık Nüfus Müdürlükleri tarafından veriliyor olmasıdır. Ehliyet randevu alma sitemine girdikten sonra doldurmamız gereken bazı bilgiler vardır. İkametgah belgesi alır gibi seçenekler arasında kendi adıma ya da aile randevusu şeklinde seçim yaptıktan sonra hangi ilde yaşadığımızı belirtmemiz gerekir. 

 

Ehliyet Randevu Nasıl Alınır?

Bu aşamayı hallettikten sonra bize ait olan kimlik bilgilerini doğrulamak gerekmektedir. Ehliyet randevu alma sisteminde şahsımıza ait olan TC kimlik numarası, ad, soyad ve güvenlik numarasını doğrulamamız gerekmektedir. Doğum tarihimizi de sisteme girdikten sonra bize sorulacak olan bir diğer güvenlik sorusuna cevap vermemiz gerekir. 
Ehliyet randevu sisteminde kişisel bilgilerimizi onayladıktan sonra iletişim bilgilerimizi de girmemiz gerekiyor. Açılan ekranda cep telefonu numaramızı, mail adresimizi girip yaptığımız işlemleri onayladıktan sonra Nüfus Müdürlüğü sayfası üzerinden ehliyet randevu durumumuzu sorgulayabiliriz. 

 

Ehliyet Randevu İptali

Ehliyet randevu iptali de en az randevuyu alabilmek kadar basit işlemler sonunda gerçekleşmektedir. E-devlet üzerinden yapılabilecek olan iptal seçeneği ile oluşturduğunuz ehliyet randevu durumunu iptal edebilirsiniz. Resmi bir kurum olan Nüfus Müdürlüğünden ehliyet randevusu aldığınız zaman gitmeniz gerekir. Bu nedenle gidemeyeceğiniz herhangi bir durumla karşılaşırsanız randevu iptali yapmanız son derece önemlidir. 

 

Ümraniye Ehliyet Kursu Ehliyet Randevu

Ümraniye Sürücü Kursu aracılığıyla ehliyet belgesi sahibi olabilmek artık çok kolay. Kurumumuzdan alacağınız sürücü dersleri, gireceğiniz sürücü sınavları sonucunda sınavda başarılı olma durumunuza göre ehliyet belgesi sahibi olabilirsiniz. Bütün prosedürleri yerine getirdikten sonra Nüfus Müdürlüğünden alacağınız ehliyet randevu bilgileri ile belgenize sahip olabilirsiniz. Bu süreçte yaşayacağınız herhangi bir problem ya da danışmanlık hizmeti için Ümraniye Ehliyet Kursu her zaman hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır. 

Blog Yazılarımız
Ümraniye Ehliyet Kursu
Ümraniye Ehliyet Kursu
Otomobil ehliyeti, motosiklet ehliyeti, minibüs ehliyeti, otobüs ehliyeti gibi her türlü taşıma ve ulaşım aracını kullanabilmek için ehliyet belgesi dediğimiz belgeye ihtiyaç duyarız.
Ümraniye Sürücü Kursları
Ümraniye Sürücü Kursları
Her sürücünün ya da sürücü adayının trafiğe karışabilmesi için ehliyet belgesine sahip olma zorunluluğu vardır. Bu zorunluluk sağlıklı bir şekilde araba kullanabilmek veya yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda hem can hem de mal sağlığını güvenceye almak için de gereklidir. Ehliyet belgesine sahip olabilmek için sürücü kursundan ders almak gerekir.
Ümraniye Ehliyet Kursu Fiyatları
Ümraniye Ehliyet Kursu Fiyatları
Araç kullanımında daha sağlıklı bir süreci takip etmeniz için, belge olarak sahip olmanız gereken ehliyet için belli bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Bu ücret, her sene yılın son zamanında değerlendirilip güncel ehliyet fiyat bilgisi ile halka sunulmaktadır.
Ehliyet Sınavı Öncesi Bilinmesi Gerekenler
Ehliyet Sınavı Öncesi Bilinmesi Gerekenler
Türkiye’de düzenlenen diğer her sınav gibi ehliyet sınavı öncesinde de yazılı bir sınav giriş belgesine ihtiyaç duyulmaktadır.
Ehliyet Sınıfları ve Kullanım Yaşları
Ehliyet Sınıfları ve Kullanım Yaşları
Ehliyet sahibi olabilmek için yerine getirilmesi gereken şartlardan en önemlisi yaş sınırıdır. Her ehliyet sınıfı için uyulması gereken bir yaş sınırı vardır.
Ehliyet E-Sınav
Ehliyet E-Sınav
Ehliyet e-sınav, Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği tarihte ve belirlediği merkezlerde bilgisayar üzerinden yapılmaktadır.
Stajyer Ehliyet Nedir?
Stajyer Ehliyet Nedir?
Stajyer ehliyet kullanmak zorunda olan birçok sürücünün trafikte yapmış oldukları hatalar benzerlik taşır. Alkollüyken araç kullanmak, trafik kurallarına uymamak, aşırı hız yapmak gibi birçok kötü sonuca yol açabilecek bu tür durumlara dikkat etmeyen sürücüleri bu şekilde cezalandırmayı tercih eden Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre stajyer ehliyet ceza puanı sorgulama işlemleri de e-devlet üzerinden yapılmaktadır. 
Ehliyet İçin Gerekli Evraklar
Ehliyet İçin Gerekli Evraklar
Ehliyet belgesi sahibi olmak yaşadığımız çağın bir zorunluluğu haline geldiği için ehliyet belgesi alabilmemiz için girmemiz gereken sınava bizleri hazırlayan sürücü kurslarına gitmek gerekir.
Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular
Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular
Ehliyet belgesi alabilmek için sürücü kurslarında teorik dersler ve direksiyon dersleri aldıktan sonra yapılan ehliyet sınavlarına girmek gerekmektedir.
Direksiyon Dersleri
Direksiyon Dersleri
Sürücüler veya sürücü adayları için diğer ehliyet kursu ya da sürücü kursları eğitimlerinin yanı sıra en önemli nokta direksiyon dersleri yeterliliğidir. İstanbul sürücü kursları ya da Ümraniye sürücü kursları içinde birçok ehliyet kursu tekdüze ehliyet dersleri ya da teorik dersleri aynı kalitede verebilir. Sürücü kurslarının kalitesini belirleyen faktör direksiyon dersleridir. 
Ümraniye Psikoteknik
Ümraniye Psikoteknik
Ümraniye Psikoteknik uzmanları sürücülerin trafiğe çıkma uygunluğunu ölçer. Sürücülerin araç kullanımındaki temel bilgileri öğrenmesi kadar buna hazır oluşu da önemlidir. Türkiye’de araç kullanmak isteyen bazı kişilerin belirli testlerle yeterliliklerini ortaya koyması gerekir. Psikoteknik değerlendirme süreci Türkiye’de birçok koşulda uygulanır.
Ümraniye SRC
Ümraniye SRC
Kursumuz Ümraniye SRC kursları arasında oldukça popülerdir. Ümraniye ve çevresinde yaşayanlar sürücü kursu veya psikoteknik değerlendirme hizmetleri için bizlere başvurur.
Müşteri Temsilcisi

Şehsuvar Sürücü Kursu ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

14:02:32
Görüşmeyi Başlat